Вітаємо на сторінках Інтернет-магазину boxmeup.com.ua!

Якщо Ви тут, значить, Ви впевнений в собі чоловік, що стежить за своєю зовнішністю і ретельно підбирає речі для власного гардеробу. Можливо, Ви жінка, яка хоче зробити оригінальний і, в той же час, практичний подарунок своєму чоловікові – чоловікові, батькові, братові або другові. Можливо, Ви бізнесмен або бізнесвумен і шукаєте якісну чоловічий одяг з Туреччини, щоб заповнити асортимент свого магазину вигідним для Вашого покупця пропозицією. У будь-якому випадку, Ви потрапили за адресою!

Інтернет-магазин boxmeup.com.ua надає Вам широкий вибір справжньої чоловічої одягу – чоловічі светри, чоловічі футболки і чоловічі сорочки. Ми працюємо як з оптовими, так і з роздрібними покупцями, тому можете без обмежень замовляти будь-яку кількість асортиментних одиниць. Мінімальне замовлення для оптової закупівлі – 1 ростовка (упаковка), детальну інформацію для оптовиків дивіться в розділі «Співробітництво».

Покупки в Інтернет-магазині boxmeup.com.ua значно полегшать Вам життя. У сучасному ритмі життя, більше схожому на гонки, по буднях немає часу на що-небудь ще, крім роботи, а вихідні хочеться витратити на відпочинок, а не на відвідування магазинів. Тим більше, що часто пошук відповідного одягу на ринку займає пів дня! Навіщо витрачати дорогоцінний час, якщо можна заощадити його за допомогою покупок в Інтернет-магазині boxmeup.com.ua? Досить 10-ти хвилин, щоб оформити замовлення!

В асортименті нашого Інтернет-магазину представлений чоловічий одяг з Туреччини тільки турецьких виробників таких відомий брендів: TAMKO, FIBAK, RELE, RED DOWN, PUTON, BAGARDA, AFM, YAMAK, TONY MONTANA, ELM, CE-CE, KAPTAN, LIVE, RACA, WESTBIT, PAUL SMITH. Назви цих брендів – не просто гучні імена, а гарантія якості.

Завдяки тісній співпраці з турецькими виробниками ми пропонуємо покупцям тільки актуальні моделі, пошиті з останніх модних тенденцій. Вибір з величезної кількості унікальних моделей створює простір і свободу, дозволяє задовольнити навіть найвишуканіші запити. Крім того, робота безпосередньо з виробником дозволяє нам виставити на
чоловічий трикотаж оптом в Інтернет-магазині boxmeup.com.ua спокусливо низькі ціни!

Дивіться весь асортимент в наявності в рубриці «Магазин». Тут для Вашої зручності весь одяг розподілена за категоріями: «Чоловічі светри», «Чоловічі футболки», «Чоловічі сорочки», також ми створили окрему рубрику «Великі розміри». Крім цього, можливий пошук одягу по брендам виробника, перерахованим вище.

Ми намагалися підібрати в асортименті Інтернет-магазину boxmeup.com.ua різноманітне кількість моделей, щоб кожен відвідувач сайту знайшов собі покупку за смаком. У нас Ви підберете чоловічий одяг до джинсів або штанів будь-якого стилю, будь то класичний, спортивний або для щоденного використання. Ми постійно оновлюємо пропозицію в залежності від сезону, тому заходьте до нас частіше, щоб придбати цікаві сезонні новинки!

Придбати сорочки, светри і чоловічий трикотаж оптом чи вроздріб Ви можете на сайті boxmeup.com.ua або в одному з наших фірмових роздрібних магазинів на ринках «Калинівський» та «Добробут».

Чекаємо Ваших замовлень!

Слідкуйте за нами в Instagram