Інтернет-магазин boxmeup.com.ua запрошує до співпраці підприємців, організаторів спільних покупок і покупців, орієнтованих на оптові закупівлі чоловічого одягу з Туреччини. Ставши нашим партнером, Ви можете розраховувати на успішний розвиток Вашого бізнесу.

Серед переваг співпраці з Інтернет-магазином boxmeup.com.ua можна відзначити наступне:

Ми працюємо по всій Україні. Ви можете зробити замовлення з будь-якого місця нашої країни. Доставка замовлення здійснюється в будь-яку точку України за допомогою служби доставки за вибором покупця. Прямі точки продажів чоловічих светрів, сорочок і футболок нашого Інтернет-магазину є в м.Чернівці на ринках «Калинівський» та «Добробут».

Стабільність співпраці. Стабільність найкраще підтвердять багаторічну співпрацю з постійними партнерами з найбільших міст України: Одеса, Харків, Хмельницький, Чернівці.

25-річний досвід роботи, за які наш Інтернет-магазин boxmeup.com.ua отримав визнання і високу популярність. Покупці швидко розкуповують з прилавків наші чоловічі сорочки, светри і футболки.

Лояльні ціни. Працюючи з виробниками вже більше 25 років, ми заслужили довіру з їхнього боку і купуємо у них светри і чоловічий трикотаж оптом за більш вигідними умовами, ніж інші фірми. Тому ми можемо запропонувати нашим оптовим партнерам привабливі ціни. Це дасть Вашому бізнесу додаткова перевага в порівнянні з Вашими конкурентами і стане ще одним способом залучення покупців і підвищення успішності продажів.

Якісний товар. Розбирається людям немає необхідності розповідати про якість одягу турецького виробництва. Ми працюємо тільки з відомими брендами, назви яких говорять самі за себе.

Широкий вибір товару. Повна розмірна лінійка. В асортименті Інтернет-магазину boxmeup.com.ua – чоловічі сорочки, чоловічі светри, чоловічі футболки, також виділена категорія «Великі розміри». Особливу увагу акцентовано на чоловічому трикотажі оптом.

Затребуваний на ринку товар. При виборі кольорів і тканин, а також створення модельних особливостей, дизайнери виробників чоловічого одягу з Туреччини керуються останніми тенденціями моди, а також перевагами і побажаннями покупців. Тому можете бути впевнені в актуальності і популярності товару Інтернет-магазину boxmeup.com.ua.

Регулярне щотижневе оновлення асортименту. Турецькі фабрики відмінно знають, що для збереження конкурентних позицій необхідно постійно дивувати своїх клієнтів новинками і свіжими рішеннями. Ми щотижня оновлюємо асортимент Інтернет-магазину boxmeup.com.ua відповідно до надходженнями від виробників.

Простота пошуку і замовлення з сайту. Ми надаємо Вам ефективний інструмент співпраці – Інтернет-магазин boxmeup.com.ua, який дозволяє підібрати і замовити товар без додаткових витрат у будь-який зручний Вам час. Ви можете з комфортом переглядати «Каталог», ознайомитися з новинками та спецпропозиціями, а потім відразу ж замовити чоловічий трикотаж оптом або светри оптом за вигідними цінами.

Мінімальне замовлення тільки для оптових покупців – від 1-х ростовки (упаковки). Ми не робимо обмеження по мінімальній сумі замовлення. Ми раді будь-якому клієнту і до кожного ставимося з однаковою увагою. Але оптові ціни можемо запропонувати, при замовленні 1 ростовки (упаковки) і більше чоловічих футболок, светрів або сорочок.

Якщо у Вас виникли питання з приводу співпраці, звертайтеся до менеджерів в рубриці «Контакти».