BoxMeUp
Оптові закупки
Заробляй з нами
Box.Me.Up - інтернет магазин справжнього чоловічого одягу: светри, футболки та сорочки.
Тільки якісні товари від прямих постачальників і регулярне оновлення колекції.
Які переваги
Доставка по всій Украінї
Ви можете зробити замовлення з будь-якого місця нашої країни. Доставка замовлення здійснюється в будь-яку точку України за допомогою служби доставки за вибором покупця.
Прямі точки продаж
Можливо забрати товар територіально в м.Чернівці, ринок "Калинівський - Добробут".
25 років досвіду
За цей час ми отримали визнання і високу популярність. Покупці швидко розкуповують з прилавків наш товар. Стабільність найкраще підтвердять багаторічну співпрацю з постійними партнерами з найбільших міст України: Одеса, Харків, Хмельницький, Чернівці.
Лояльні ціни
Працюючи з виробниками вже більше 25 років, ми заслужили довіру з їхнього боку та купуємо у них светри і чоловічий трикотаж оптом за більш вигідними умовами, ніж інші фірми. Тому ми можемо запропонувати нашим оптовим партнерам привабливі ціни.
Якісний товар
Людям, які розбираються, немає необхідності розповідати про якість одягу турецького виробництва. Ми працюємо тільки з відомими брендами, назви яких говорять самі за себе. У нашому каталозі широкий вибір чоловічого одягу з Туреччини. Особливу увагу акцентовано на чоловічому трикотажі оптом.
Регулярне оновлення товару
Регулярне щотижневе оновлення асортименту. Турецькі фабрики відмінно знають, що для збереження конкурентних позицій необхідно постійно дивувати своїх клієнтів новинками і свіжими рішеннями. Ми щотижня оновлюємо асортимент Інтернет-магазину відповідно до надходженнями від виробників.
Мінімальне замовлення 1 уп.
Мінімальне замовлення тільки для оптових покупців - від 1-ої ростовки (упаковки). Ми не робимо обмеження по мінімальній сумі замовлення. Ми раді будь-якому клієнту і до кожного ставимося з однаковою увагою. Але оптові ціни можемо запропонувати, при замовленні 1 ростовки (упаковки) і більше.